Historie

1991

Bylo to právě v roce 1991, kdy pan Pešek přišel s myšlenkou založení vlastního autoservisu. Jelikož byla auta od nepaměti jeho velkým koníčkem, zdálo se to jako ta správná cesta. Slovo dalo slovo a během krátkého času byl autoservis otevřen – tehdy se začala psát historie Autoservisu Pešek.

1996

Po pěti letech úspěšného provozu se rozhodlo o přestěhování Autoservisu Pešek do nových prostor ve Skutči. Po zakoupení nového objektu proběhla náročná a zevrubná rekonstrukce celého objektu a přilehlého okolí. Od roku 1996 sídlí Autoservis Pešek v současném objektu na okraji Skutče.

2010

V roce 2010 došlo k rozšíření autoservisu. Přidali jsme nové stroje a diagnostikovou techniku, abychom nadále mohli poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby. Rozšířením došlo i k navýšení kapacity autoservisu. Novým vybavením jsme rovněž mohli rozšířit nabídku poskytovaných služeb.

2022

Dnes je Autoservis Pešek zavedeným a moderním autoservisem pro zákazníky nejen ze Skutče a okolí. Disponujeme širokou nabídkou služeb a náš profesionální tým je připraven vám poskytnout jakýkoli servis, vždy dle vašich potřeb a přání.